Son Dakika

Kuzey Irak’a hava harekatı

Kuzey Irak’a hava harekatı

Pençe Harekatı ile koordineli olarak, Irak’ın kuzeyindeki Zap bölgesine düzenlenen hava harekatıyla PKK’lı teröristlere ait silah mevzisi, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu. Son dakika haberi!  Irak’ın kuzeyindeki Zap bölgesine..
Bir anda içeriyi duman kapladı!

Bir anda içeriyi duman kapladı!

Bolu’nun Gerede ilçesinde, TEM yolunda, içinde 50 yolcu bulunan otobüs, seyir halindeyken yanmaya başladı. Şoförün durumu fark edip, otobüsü durdurması ve yolcuların hızla araçtan inmesiyle yangında can kaybı yaşanmadı. Olay, saat..
Gazi’nin darp edildiği kafe kapatıldı

Gazi’nin darp edildiği kafe kapatıldı

Bursa’nın Gemlik ilçesinde Gazi Ömür Karaman’ın acımasızca darp edildiği kafe, Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni kararı ile meslek ve ticari icradan men edildi. Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan BURFAŞ da gazinin darp..
Dağlıca’da 2 terörist etkisiz hale getirildi

Dağlıca’da 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB: Dağlıca’da üs bölgesine düzenlenen saldırıya karşılık verildi, 2 terörist etkisiz hale getirildi. Son dakika haberi!  Hakkari Dağlıca’daki üs bölgesine saldırı düzenleyen PKK’lı teröristlere anında karşılık verilerek 2 örgüt mensubu etkisiz..
Şanlıurfa’da canlı bomba  gözaltında

Şanlıurfa’da canlı bomba gözaltında

Şanlıurfa kent merkezindeki Haşimiye Meydanında üzerinde canlı bomba düzeneği olan 1 şüpheli polis tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Olay yerine bomba imha uzmanları sevk edilirken, bölge güvenlik amacıyla giriş..