Ekonomi

Yeni kredi destek paketi geliyor

Yeni kredi destek paketi geliyor

Vatandaşların birçok alandaki ihtiyaçları için finansman sağlayacak kredi paketleri hazırlandı. Kamu bankalarının sağlayacağı kredilerle beyaz eşyadan konuta kadar uygun maliyetli kredi verilecek. Konut kredisinde bugüne kadar uygulanan en düşük faiz..
MARKETLERDE YENİ DÖNEM…

MARKETLERDE YENİ DÖNEM…

Ticaret Bakanlığı bünyesinde oluşturulacak Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu’nun görev ve sorumlulukları belirlendi. Vatandaş markette veya herhangi bir yerde gördüğü ürünün fiyatının fahiş fiyat olduğunu düşünüyorsa kurula başvurabilecek. Kurulun para cezası..
Yenişehir’de bezelye hasadı başladı

Yenişehir’de bezelye hasadı başladı

Türkiye’nin verimli topraklarına sahip olan Bursa’nın Yenişehir ilçesinde yetiştirilen bezelye, ülke tüketiminin yüzde 3’ünü karşılıyor.Yenişehir İlçe tarım Müdürlüğüne bağlı ekipler bezelye üreticileri ile bir araya gelerek onları bilgilendirmeye devam ediyor...
DR. ONUR’DAN YERLİ ÜRETİM VURGUSU…

DR. ONUR’DAN YERLİ ÜRETİM VURGUSU…

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Nilüfer Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (NİLSİAD) tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Değerler Buluşuyor, Tecrübe Konuşuyor’ seminerlerinin onuncu konuğu Seçkin Onur A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı..