Bursa Sporun Rakibi Belli

Zİraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor, kupada Bayburt Özel İdare ile eşleşti. Zİraat Türkiye Kupası 4. Turunda Bursaspor, kupada Bayburt Özel İdare ile eşleşti. Karşılaşma 29-31 Ekim tarihleri arasında Bayburt’ta oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü Eleme Turu eşleşmeleri, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri‘ndeki Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapılan kura çekimiyle belli oldu. Kura çekimine TFF Başkanvekili Yılmaz..

Bursa Sporun Rakibi Belli
Tarih : Okunma : 1266.748 Yorum Yap

Zİraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor, kupada Bayburt Özel İdare ile eşleşti.

Zİraat Türkiye Kupası 4. Turunda Bursaspor, kupada Bayburt Özel İdare ile eşleşti.

Karşılaşma 29-31 Ekim tarihleri arasında Bayburt’ta oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü Eleme Turu eşleşmeleri, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri‘ndeki Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapılan kura çekimiyle belli oldu. Kura çekimine TFF Başkanvekili Yılmaz Büyükaydın, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, TFF Maç Planlama Müdür Besim Yalçın ve kulüp yetkilileri katıldı. 

Kura çekimi öncesinde bir konuşma yapan TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, kupanın önemine vurgu yaparak, “Bildiğiniz üzere Türkiye Kupası çok köklü bir mazisi olan bir organizasyon. 58’nci sezonunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Önemli olan bir çok il ve ilçe takımımızın katılımıyla bu tura kadar geldik. Bu turda bütün liglerdeki tkaımlarımız temsil ediliyor. Bundan dolayı ayrı bir heyecanla müsabakaları izleyeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda çok sürpriz yapan alt lig ekipleri oldu. Bu kupa uzun yıllardır bir çok hikayelere sahip oldu ve yıllarca konuşuldu. Keyifli bir şekilde bunları da yaşar ve izleriz. Bütün takımlarımız, keyifli bir kupa izletirler. Bu kupa, Avrupa’ya gitmenin en kısa yolu. O yüzden bu kupa çok önemli. Tüm takımlarımıza bundan sonraki turlarda başarılar diliyorum” dedi.