Meteoroloji’den Bursa uyarısı!

Meteoroloji Bursa için 19 Nisan 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa’da yeni hafta sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli başlarken öğleden sonra şehir genelinde yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık ise 24 derece olarak ölçülüyor. Bursa’da hafta sonu kısıtlamalarının ardından yeni haftanın ilk gününde sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli hava yüzünü gösteriyor. Öğle saatlerine..

Tarih : Okunma : 6.885 views Yorum Yap

Meteoroloji Bursa için 19 Nisan 2021 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa’da yeni hafta sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli başlarken öğleden sonra şehir genelinde yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık ise 24 derece olarak ölçülüyor.

Bursa’da hafta sonu kısıtlamalarının ardından yeni haftanın ilk gününde sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli hava yüzünü gösteriyor.

Öğle saatlerine doğru yükselişte olan hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 24 dereceye kadar tırmanırken, şehrin bazı kesimlerinde gökgürültülü sağanak yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor.

Meteorolojinin tahminlerine göre, özellikle öğlen 12.00’dan sonra başlaması beklenen yağış geçişlerinin Bursa genelinde akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. Yağışın kuvvetini artırması beklenmezken, toz taşınımı ile ilgili de vatandaşların tedbirli olması gerektiği bildirildi.

PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR YAĞIŞ VAR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen bilgilere göre, Bursa genelinde yağış geçişleri yarın ve çarşamba günleri de yüzünü gösterecek.

Hava sıcaklığının 20 derece bandında seyredeceği bu iki gün bounca, gökgürültülü hafif yağış geçişlerinin görüleceği Bursa’da perşembe günü ise yağışlar etkisini kaybediyor.

Hafta boyu sıcaklık 20 derecenin üzerinde seyrederken, cuma günü 26 dereceye kadar yükseliyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (19 NİSAN 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

İlk yorumu siz yazın