Hava Durumu!

Bursa’da bugün hava parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sisli ve puslu sıcaklık en yüksek 17 derece ölçülüyor. Yarından itibaren kenti sağanak dalgası etkisi altına alacak. Bursa‘da bugün sıcaklık en yüksek 17 derece ölçülmekte. Hava parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sisli ve puslu. Sıcaklık yarın 18 derece olacak. Yarından itibaren Bursa‘yı sağanak yağış dalgası etkisi altına alacak…

Hava Durumu!
Tarih : Okunma : 1270.129 Yorum Yap

Bursa’da bugün hava parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sisli ve puslu sıcaklık en yüksek 17 derece ölçülüyor. Yarından itibaren kenti sağanak dalgası etkisi altına alacak.

Bursa‘da bugün sıcaklık en yüksek 17 derece ölçülmekte. Hava parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sisli ve puslu.

Sıcaklık yarın 18 derece olacak. Yarından itibaren Bursa‘yı sağanak yağış dalgası etkisi altına alacak.

Bursa‘da yarın, cumartesi ve pazar sağanak yağış bekleniyor. 

Yarın 18’i gösterecek termometreler, cumartesi 17, pazarsa en yüksek 13 derece seviyesinde kalacak. 

İŞTE BURSA’NIN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA’NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi ile Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Samsun, Ordu ve Tokat çevreleri ile Adana’nın kıyı kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Adana’nın kıyı kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak, Doğu Anadolu’nun doğusu ile Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin karla karışık yağmur ve yükseklerinde yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı ve ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.