Akar’dan flaş açıklama!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarına ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Akar açıklamasında şunları söyledi; Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında şu ana kadar 113 terörist etkisiz hale getirildi, 107 mağara ve sığınak tahrip edildi. 1 Ocak’tan bugüne kadar 1070 terörist etkisiz hale getirildi. Terörle mücadelemiz en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek. Hudut kartallarımız görevlerini..

Akar’dan flaş açıklama!
Tarih : Okunma : 1.580 views Yorum Yap

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarına ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu.

Bakan Akar açıklamasında şunları söyledi; Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında şu ana kadar 113 terörist etkisiz hale getirildi, 107 mağara ve sığınak tahrip edildi.

1 Ocak’tan bugüne kadar 1070 terörist etkisiz hale getirildi. Terörle mücadelemiz en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.

Hudut kartallarımız görevlerini kahramanca yerine getirmeye devam ediyor. 1 Ocak’tan itibaren hudutlarımızda toplam 58 bin 690 kişi yakalandı.

131 bin 284 kişinin hudutlarımızdan geçmesi engellendi. Bunlarla birlikte 55’i PKK/YPG, 43’ü FETÖ üyesi olmak üzere 122 terörist yakalandı.

İlk yorumu siz yazın