Türkiye’nin en uzunu olacak! Karacabey Boğazı plajında çalışmalar tamamlandı

BURSA Karacabey Boğaz’ında bulunan tek parça halinde 22 kilometrelik sahil, Samandağ ve Patara sahillerini geride bırakarak Türkiye’nin en uzun sahili olacak. Tamamlandığında Türkiye’nin en uzun sahili olacak Karacabey Boğazı plajı görücüye çıkmak için gün sayıyor. 22 kilometre uzunluğu ile Samandağ ve Patara plajlarının önünde Türkiye’nin en uzun plajı konumunda olan Karacabey Boğazı, plajı ince sarı..

Tarih : Okunma : 1500.261 Yorum Yap

BURSA Karacabey Boğaz’ında bulunan tek parça halinde 22 kilometrelik sahil, Samandağ ve Patara sahillerini geride bırakarak Türkiye’nin en uzun sahili olacak.

Tamamlandığında Türkiye’nin en uzun sahili olacak Karacabey Boğazı plajı görücüye çıkmak için gün sayıyor. 22 kilometre uzunluğu ile Samandağ ve Patara plajlarının önünde Türkiye’nin en uzun plajı konumunda olan Karacabey Boğazı, plajı ince sarı kumu ve pırıl pırıl denizi ile turizmcilerin gözde merkezi olmaya hazırlanıyor. 


Karacabey Boğaz’ında bulunan tek parça halindeki 22 kilometrelik sahil, Türkiye’nin en uzun sahilleri Samandağ ve Patara sahillerini geride bırakmaya hazırlanıyor.