CHP Bursa’da kongre heyecanı…!

CHP Bursa İl Başkanlığı 37. Olağan İl Kongresi yarın Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda yapılacak. Kongrede 4 aday yarışacak… CHP Bursa örgütü il başkanını belirlemek için sandık başına gidiyor. Mevcut İl Başkanı Hüseyin Akkuş ile birlikte bir önceki seçimde Akkuş’a kaybeden Osmangazi eski İlçe Başkanı İsmet Karaca, Erol Gülmez ve Güner Aklan, il başkanlığı için yarışacak…

CHP Bursa’da kongre heyecanı…!
Tarih : Okunma : 1231.811 Yorum Yap

CHP Bursa İl Başkanlığı 37. Olağan İl Kongresi yarın Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda yapılacak. Kongrede 4 aday yarışacak…

CHP Bursa örgütü il başkanını belirlemek için sandık başına gidiyor. Mevcut İl Başkanı Hüseyin Akkuş ile birlikte bir önceki seçimde Akkuş’a kaybeden Osmangazi eski İlçe Başkanı İsmet Karaca, Erol Gülmez ve Güner Aklan, il başkanlığı için yarışacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa 37. Olağan İl Kongresi  yarın (9 Şubat 2020 Pazar) saat  12.00’de Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Osmangazi Salonu’nda yapılacak.

KONGRE GÜNDEMİ

1-Açılış
2-Kongre Başkanlık Kurulu Seçimi,(Divan başkanı,bir yardımcısı,iki yazman)
3-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı,
4-Çalışma ve Hesap Raporlarının okunması,
5-Çalışma ve Hesap Raporları üzerinde görüşmeler
6-Çalışma ve Hesap Raporlarının ayrı ayrı oylanması ve aklanması
7-Dilek ve Temenniler,
8-Organların ve üst kongre temsilcilerinin seçimi (İl Başkanı, İl Yönetim Kurulu, İl Disiplin Kurulu, Kurultay Delegeleri)
9-Kapanış