Teksas balkonları tribün yapacak..!

Bursaspor’un ateşli taraftar grubu sosyal farkındalık çalışmalarını sürdürüyor.Yeşil Beyazlıların en etkili taraftar grubu olan Teksas, Coronavirüs’la mücadele anlamında sosyal farkındalık oluşturma çalışmalarını sürdürüyor.Önceki gece Şehir ve Yüksek İhtisas hastanelerine destek pankartları açan Teksas grubu şimdi de yeni bir etkinliğin fitilini ateşledi. MEŞALELER YANACAK Sosyal medya hesabından açıklama yapan Teksas, sağlık çalışanlarına destek amacıyla 22 Mart..

Teksas balkonları tribün yapacak..!
Tarih : Okunma : 1383.956 Yorum Yap

Bursaspor’un ateşli taraftar grubu sosyal farkındalık çalışmalarını sürdürüyor.Yeşil Beyazlıların en etkili taraftar grubu olan Teksas, Coronavirüs’la mücadele anlamında sosyal farkındalık oluşturma çalışmalarını sürdürüyor.Önceki gece Şehir ve Yüksek İhtisas hastanelerine destek pankartları açan Teksas grubu şimdi de yeni bir etkinliğin fitilini ateşledi.

MEŞALELER YANACAK

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Teksas, sağlık çalışanlarına destek amacıyla 22 Mart Pazar akşamı saat 21.00’de balkonlardan meşale yakacaklarını duyururken, “Salgın küresel, çözüm ulusal! Bizler için durmadan çabalayan tüm @saglikbakanligi personeline destek ve salgının daha fazla yayılması için kişisel olarak alınması gereken tedbirlere dikkat çekmek adına, pazar 21.00’de balkonlarımızdan meşale yakıyoruz!” mesajını paylaştı.