İnegöl Belediyesi’nin Korona Virüsü Klibine Yoğun İlgi ..!

İnegöl Belediyesi korona virüsü tedbirleri nedeniyle ıssızlaşan İnegöl’den görüntüler eşliğinde ‘Elbet bir gün buluşacağız” şarkısıyla klip hazırladı. İnegöl Belediyesi’nin hazırladığı korona virüsü video klibi sosyal medyada da ilgi çekti. Koronavirüsüne karşı alınan tedbirler ve vatandaşların evde kal çağrılarına uyması nedeniyle şehrin hareketliliği azaldı. İnegöl Belediyesi ilçenin çeşitli yerlerinden cadde ve sokakların ıssızlığını ve boş görüntülerini..

Tarih : Okunma : 1283.653 Yorum Yap

İnegöl Belediyesi korona virüsü tedbirleri nedeniyle ıssızlaşan İnegöl’den görüntüler eşliğinde ‘Elbet bir gün buluşacağız” şarkısıyla klip hazırladı. İnegöl Belediyesi’nin hazırladığı korona virüsü video klibi sosyal medyada da ilgi çekti.

Koronavirüsüne karşı alınan tedbirler ve vatandaşların evde kal çağrılarına uyması nedeniyle şehrin hareketliliği azaldı. İnegöl Belediyesi ilçenin çeşitli yerlerinden cadde ve sokakların ıssızlığını ve boş görüntülerini yansıtan görüntülerle klip hazırladı. Zeki Müren’e ait ”Elbet Bir Gün Buluşacağız ” isimli şarkıya yer verilen klip izleyenleri duygulandırdı. İnegöl Belediyesi tarafından hazırlanan klip Başkan Alper Taban’ın sosyal medya hesaplarından paylaşılarak ”Tekrar buluşmak için Evinde Kal İnegöl” ifadelerine yer verildi.