Ünlü Marka KAFKAS’tan konkordatoya net açıklama..!

Kestane Şekerinde Türkiye’nin öncü markası Bursa merkezli Kafkas Pasta Şekerleme A.Ş’nin konkordato süreci ile ilgili basında çıkan eksik ve gerçeği yansıtmayan haberler nedeniyle kuruluş ortaklarından net açıklama geldi. Ünlü Kestane Şekeri markası Kafkas’ın konkordato sürecinin tamamen ortaklar arasındaki sorunların çözülememesinden kaynaklandığı yönünde yayınlanan haberler üzerine kuruluş ortaklarından İnci İnhal ve Yunus Ege Avukatları Yasin Şener..

Ünlü Marka KAFKAS’tan konkordatoya net açıklama..!
Tarih : Okunma : 1186.976 Yorum Yap

Kestane Şekerinde Türkiye’nin öncü markası Bursa merkezli Kafkas Pasta Şekerleme A.Ş’nin konkordato süreci ile ilgili basında çıkan eksik ve gerçeği yansıtmayan haberler nedeniyle kuruluş ortaklarından net açıklama geldi.

Ünlü Kestane Şekeri markası Kafkas’ın konkordato sürecinin tamamen ortaklar arasındaki sorunların çözülememesinden kaynaklandığı yönünde yayınlanan haberler üzerine kuruluş ortaklarından İnci İnhal ve Yunus Ege Avukatları Yasin Şener aracılığı ile yazılı bir açıklama yaparak sürece hem netlik getirdi, hem de yayınlanan haberlerin ünlü markanın içinde bulunduğu tabloyu hiçbir koşulda ortaya koymadığını ifade ettiler.

Şirketin faaliyetlerinin hiçbir aksama olmadan sürdüğü ifade edilen, İnci İnhal ve Yunus Ege’nin Avukatları Yasin Şener’in açıklamasını haber merkezimize ulaştığı haliyle aynen yayınlıyoruz;