Bursa Havaalanı nihayet yüzde yüz dolu ..!

Bursa Havalaanı, Erzurum-Bursa arası karşılıklı direkt seferlerde, son bir ayda 28 uçuş gerçekleştirerek, 5 bin 614 yolcu sayısı ve yüzde 100 doluluk oranına ulaştı. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin , Erzurum-Bursa arasında yapılan direkt uçuşlarda yüzde 100 doluluğa ulaşıldığı bilgisini sosyal medya hesabından paylaştı. Esgin, son bir ay içerisinde Erzurum-Bursa arasında 28 uçuun gerçekleştiğini..

Bursa Havaalanı nihayet yüzde yüz dolu ..!
Tarih : Okunma : 1185.659 Yorum Yap

Bursa Havalaanı, Erzurum-Bursa arası karşılıklı direkt seferlerde, son bir ayda 28 uçuş gerçekleştirerek, 5 bin 614 yolcu sayısı ve yüzde 100 doluluk oranına ulaştı.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin , Erzurum-Bursa arasında yapılan direkt uçuşlarda yüzde 100 doluluğa ulaşıldığı bilgisini sosyal medya hesabından paylaştı.

Esgin, son bir ay içerisinde Erzurum-Bursa arasında 28 uçuun gerçekleştiğini ve 5 bin 164 yolcu sayısı ile yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldığı bilgisini verdi. 

Esgin paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Bursa Havalaanı Desteğinizle Büyüyor…

Bursa Havalaanı, Erzurum-Bursa arası karşılıklı direkt seferlerde, son bir ayda 28 uçuş gerçekleştirerek, 5 bin 614 yolcu sayısı ve yüzde 100 doluluk oranıyla hizmet vermiştir.

Hedefimiz; 
daha fazla ŞEHİR
daha fazla UÇUŞ
ve tabii ki DIŞ HATLAR…

Teşekkürler Bursa… 
Havaalanına sahip çıkmaya devam…