Diplomat kedi Palmerston İngiltere Dışişleri Bakanlığı’ndan emekli oldu

İngiltere Dışişleri ve İngiliz Milletler Topluluğu Ofisi’nin kedisi ve sosyal medya fenomeni olan Palmerston’un, “ilgi odağından uzaklaşmak ve kendisine daha fazla vakit ayırmak için” için 4 yılıık hizmetinin ardından emekli olduğu açıklandı. Siyah-beyaz kedinin ağzından yazılan mektupta, şu anda ” yabancı devlet görevlilerinin konuşmalarına kulak misafiri olmak” yerine ağaçlara tırmanmakta olduğu ifade edildi. İngiltere Dışişleri..

Diplomat kedi Palmerston İngiltere Dışişleri Bakanlığı’ndan emekli oldu
Tarih : Okunma : 1178.842 Yorum Yap
İngiltere Dışişleri ve İngiliz Milletler Topluluğu Ofisi’nin kedisi ve sosyal medya fenomeni olan Palmerston’un, “ilgi odağından uzaklaşmak ve kendisine daha fazla vakit ayırmak için” için 4 yılıık hizmetinin ardından emekli olduğu açıklandı. Siyah-beyaz kedinin ağzından yazılan mektupta, şu anda ” yabancı devlet görevlilerinin konuşmalarına kulak misafiri olmak” yerine ağaçlara tırmanmakta olduğu ifade edildi.

İngiltere Dışişleri Bakanlığı’nı 4 yıldır farelerden korumakla görevli olan Palmerston’un emekli olduğu açıklandı.

Diplomat kedi
Palmerston İngiltere Dışişleri Bakanlığı’ndan emekli oldu - 2

Palmerston, Bakanlığın daimi müsteşarı Simon McDonald’a kendi adına gönderdiği mektupta,  “ilgi odağından uzakta” olmak ve kendisine daha fazla vakit geçirmek istediğini açıklayan bir mektupta durumu resmileştirdi.