Özlüce’de gündem transfer tahtası

Bursaspor’da yönetim, transfer tahtasının açılması için kent yöneticilerine destek turuna çıkacak. Özlüce’de ve camiada genel görüş uzun lig maratonunda genç oyuncuların yıpranacağı ve bu nedenle transfer tahtasının açılmasının bir zorunluluk olduğu yönünde. Takım söylenenlerin aksine hazır bir görüntü çizmedi, yönetim takıma takviye yapılması yönünde birleşti. ORTADA HAZIR TAKIM YOK Bursaspor’da Adana Demirspor karşısında alınan 3-1’lik yenilgiden..

Özlüce’de gündem transfer tahtası
Tarih : Okunma : 1223.922 Yorum Yap

Bursaspor’da yönetim, transfer tahtasının açılması için kent yöneticilerine destek turuna çıkacak. Özlüce’de ve camiada genel görüş uzun lig maratonunda genç oyuncuların yıpranacağı ve bu nedenle transfer tahtasının açılmasının bir zorunluluk olduğu yönünde.

Takım söylenenlerin aksine hazır bir görüntü çizmedi, yönetim takıma takviye yapılması yönünde birleşti.

ORTADA HAZIR TAKIM YOK

Bursaspor’da Adana Demirspor karşısında alınan 3-1’lik yenilgiden çok, takımın ikinci yarıda oyundan düşmesi konuşuluyor. Genç ağırlıklı kadroyla sahaya çıkan Yeşil Beyazlılar’da maçtan sadece 12 gün önce göreve gelen teknik direktör Mustafa Er’in daha önce söylenenlerin aksine hazır bir kadro bulamadığı ortaya çıktı. Futbolcuların birçoğu maçı tamamlamakta zorlanırken, Mustafa Er kadro kurarken de hayli zorlandı. Bu durumun en büyük kanıtı ofansif orta saha Emirhan Aydoğan’ın zorunluluktan maça solbekte başlaması gösterildi.

SGK VE VERGİ BİR AVANTAJ

Camia genç ağırlıklı kadronun lig maratonunda yıpranacağı görüşünde birleşince yönetim transfer tahtasını açmayı yeniden gündemine aldı. Erkan Kamat yönetiminin transfer tahtasını açmak için maddi destek anlamında kent yöneticileriyle görüşeceği öğrenildi. TFF’nin transfer tahtasında vergi ve SGK borçlarını dikkate almayacağını açıklamasının ardından kulübün şimdilik yaklaşık 5,5 milyon TL’lik giderden kurtulduğu, toplamda gerek duyulan 40 milyon TL’nin de ikili görüşmelerle daha da aşağıya çekilebilmesinin planlandığı kaydedildi.

İlk yorumu siz yazın