Vakıflar Mahfel’e el koydu! Artık Büyükşehir’in değil

Büyükşehir Belediyesi’ne Vakıflar’dan bir şok daha geldi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir mülküne daha Vakıflar Bölge Müdürlüğü el koydu. Olay Gazetesi Köşe Yazarı İhsan Aydın yazısı şöyle; Daha evvel Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Caddesi üzerindeki Tarihi Hizmet Binası’nı mülkiyetine geçiren Vakıflar Bölge Müdürlüğü şimdi de Vakıflar Kanunu’na 30. Maddesi’ne dayanarak, Setbaşı’ndaki Mahfel Çay Bahçesi’ni envanterine kattı. Bir yazı ile geçtiğimiz aylarda mülkiyet değişikliği durumunu Büyükşehir Belediyesi’ne bildiren Vakıflar..

Vakıflar Mahfel’e el koydu! Artık Büyükşehir’in değil
Tarih : Okunma : 1245.335 Yorum Yap

Büyükşehir Belediyesi’ne Vakıflar’dan bir şok daha geldi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir mülküne daha Vakıflar Bölge Müdürlüğü el koydu.

Vakıflar Mahfel'e el koydu! Artık Büyükşehir'in değil

Olay Gazetesi Köşe Yazarı İhsan Aydın yazısı şöyle;

Daha evvel Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Caddesi üzerindeki Tarihi Hizmet Binası’nı mülkiyetine geçiren Vakıflar Bölge Müdürlüğü şimdi de Vakıflar Kanunu’na 30. Maddesi’ne dayanarak, Setbaşı’ndaki Mahfel Çay Bahçesi’ni envanterine kattı.

Bir yazı ile geçtiğimiz aylarda mülkiyet değişikliği durumunu Büyükşehir Belediyesi’ne bildiren Vakıflar Bölge Müdürlüğü, bir bakıma, ‘Burası bizim mülkiyetimize geçti. Kira gelirlerini de biz alacağız’ dedi.

İhsan Aydın’ın yazısının devamı için TIKLAYIN…

İlk yorumu siz yazın