Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya ve Bulgaristan Başbakanları görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ve ; İtalya Başbakanı Giusseppe Conte ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Borisov görüşmesinde, ikili ilişkileri geliştirmeye yönelik adımlar ele alındı ve bölgesel meseleler değerlendirildi. CONTE İLE GÖRÜŞTÜ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya ve Bulgaristan Başbakanları görüştü
Tarih : Okunma : 1154.048 Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ve ; İtalya Başbakanı Giusseppe Conte ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Borisov görüşmesinde, ikili ilişkileri geliştirmeye yönelik adımlar ele alındı ve bölgesel meseleler değerlendirildi.

CONTE İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Borisov ile görüşmesinin ardından İtalya Başbakanı Conte ile telefongörüşmesi gerçekleştirdi. 

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Conte görüşmesinde, Türkiye-İtalya ilişkileri ve bölgesel meseleler ele alındı.

İlk yorumu siz yazın