Son Dakika: “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı

Son Dakika: Mardin, Şırnak ve Batman’da terör örgütü PKK’ya yönelik jandarma, polis ve güvenlik korucularının katılımıyla “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı. Mardin, Şırnak ve Batman‘da terör örgütü PKK’ya yönelik jandarma, polis ve güvenlik korucularının katılımıyla “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı. İçişleri Bakanlığı, Hakkari, Şırnak ve Van’da terör örgütüne yönelik jandarma, emniyet birimleri ve güvenlik korucularının katılımıyla ilk “Kıran Operasyonu”nun başlatıldığını 19..

Son Dakika: “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı
Tarih : Okunma : 1285.907 Yorum Yap

Son Dakika: Mardin, Şırnak ve Batman’da terör örgütü PKK’ya yönelik jandarma, polis ve güvenlik korucularının katılımıyla “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı.

Mardin, Şırnak ve Batman‘da terör örgütü PKK’ya yönelik jandarma, polis ve güvenlik korucularının katılımıyla “Kıran-2 Ortak Operasyonu” başladı.

İçişleri Bakanlığı, Hakkari, Şırnak ve Van’da terör örgütüne yönelik jandarma, emniyet birimleri ve güvenlik korucularının katılımıyla ilk “Kıran Operasyonu”nun başlatıldığını 19 Ağustos’ta duyurmuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün yaptığı açıklamada, terörle mücadeleye ilişkin yürütülen çalışmalara değinerek, ilk kez Türkiye’de yurt içindeki terörist sayısının 600’ün altına düştüğünü, 2019 yılının başından bu yana katılımın ise 74 olduğunu söylemişti.