Başka Yılmaz’dan Komşu Ziyareti

-BAŞKAN YILMAZ’DAN KOMŞU ZİYARETİ -YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA IŞIK’I ZİYARET ETTİ. -BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “BURSA MERKEZİNİN DOĞUSUNDA KALAN İLÇELER OLAN GÜRSU, KESTEL VE YILDIRIM OLARAK BİRLİKTE ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRMELİYİZ.” -BAŞKAN YILMAZ: “HEM TECRÜBE PAYLAŞIMI HEM DE İMKANLARIMIZIN PAYLAŞIMINI VERİMLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREREK, İLÇELERİMİZE VE DOLAYISIYLA BURSA’YA KATKI KOYMUŞ OLURUZ.” -GÜRSU BELEDİYE..

Başka Yılmaz’dan Komşu Ziyareti
Tarih : Okunma : 1193.493 Yorum Yap

-BAŞKAN YILMAZ’DAN KOMŞU ZİYARETİ

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA IŞIK’I ZİYARET ETTİ.

-BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “BURSA MERKEZİNİN DOĞUSUNDA KALAN İLÇELER OLAN GÜRSU, KESTEL VE YILDIRIM OLARAK BİRLİKTE ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRMELİYİZ.”

-BAŞKAN YILMAZ: “HEM TECRÜBE PAYLAŞIMI HEM DE İMKANLARIMIZIN PAYLAŞIMINI VERİMLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREREK, İLÇELERİMİZE VE DOLAYISIYLA BURSA’YA KATKI KOYMUŞ OLURUZ.”

-GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA IŞIK: “BÖLGENİN ORTAK SORUNLARINI BİRLİKTE DİLE GETİRİRSEK ÇÖZÜME DAHA GÜÇLÜ ULAŞACAĞIMIZA İNANIYORUM.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı ziyaret etti.

Gürsu’da ikinci dönem hizmetlerini sürdüren Belediye Başkanı Mustafa Işık’a, komşu ilçe Yıldırım’ın Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Bursa’nın doğusunda kalan ve komşu ilçeler olan Yıldırım, Gürsu ve Kestel’in ortak sorunlarına yönelik iş birliği gerçekleştireceklerini vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz, “Bursa merkezinin doğusunda kalan ilçeler olan Gürsu, Kestel ve Yıldırım olarak birlikte çalışmalar gerçekleştirmeliyiz. Çünkü ortak sorunlarımız var. Beraber çözmemiz gereken meseleler var. Birbirine sınırı olan belediyeler olarak karşılıklı destek içerisinde olmalıyız. Başkanımızın geçmiş dönem tecrübelerinden ve bölge imkanlarından istifade etmek biz de isteriz. Hem tecrübe paylaşımı hem de imkanlarımızın paylaşımını verimli bir şekilde gerçekleştirerek ilçelerimize ve dolayısıyla Bursa’ya katkı koymuş oluruz. Rabbim Gürsu’ya hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

ÜÇLÜ ÇÖZÜM MEKANİZMASI

Şehrin doğu yakasında kalan üç kardeş ilçenin ortak sorunlarını dile getirerek çözüme daha güçlü ulaşacağına inandığını dile getiren Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Görevinizi Cenab-ı Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Güzel Yıldırımımıza güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Şehrin doğu yakasında üç kardeş ilçeyiz. Sizlerin katkılarıyla bu bölgenin ortak sorunlarını birlikte dile getirirsek çözüme daha güçlü ulaşacağımıza inanıyorum. Ziyaretleri için Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.