21 Ocak 2019 Pazartesi

SON DAKİKA

ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA SÖZ VERİYORUM

ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA SÖZ VERİYORUM

Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Mühsin Şaşmaz birlik ve beraberlik ortamını geliştirmek ve tüm kesimlerin problemlerini çözmek için elini taşın altına koyacağını söyledi

05 Mayıs 2018 Cumartesi 13:19 Gündem
ŞAŞMAZ’DAN UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE SÖZÜ

Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı MühsinŞaşmaz, milletvekili seçildiği takdirde uyuşturucuyla mücadeleye özel önem vereceğini belirterek, “Onları bir illetten korumak hepimizin görevi. Uyuşturucuyla mücadelede elimden geldiği ölçüde seferberlik başlatmaya hazırım” dedi.

BURSA-Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı MühsinŞaşmaz, basın toplantısı düzenledi. Türkiye’nin daha fazla özgürlük, daha fazla hukuk ve daha fazla adalet için yeni bir seçim arefesinde olduğunu söyleyen Şaşmaz, “24 Haziran 2018’de gerçekleştirilecek seçimler için ben de milletimize, ülkemize ve şehrimize en üstün şekilde hizmet etmek adına Bursamızdan aday adaylığı için Ak Parti il yönetimine dosyamı teslim ettim. Ortak geçmişimiz ortak geleceğimizdir anlayışıyla bu kutlu davada tüm samimiyetim, gücüm ve azmimle çalışmaya hazırım” dedi.

ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA SÖZ VERİYORUM

Bursa’nın tarih boyunca hep göç alan bir kent olduğuna değinen Şaşmaz, böyle bir mozaiğin içinde yer aldığı için gurur duyduğunu ifade ederek şöyle konuştu: “Bu mozaiğin en önemli parçalarından biri de kuşkusuz şehrimizde sayıları yüzbinlerle ifade edilen, ekmeklerini Ulu Şehir Bursa’da kazanan Muşlulardır. Bu yola çıkarken yanımda olan, desteklerini benden hiçbir zaman esirgemeyen Muşlu hemşerilerimin de Gazi Meclis’te temsil edilmesi gerektiğine inanıyorum.  Aynı zamanda Erzurumlular, Ağrılılar, Iğdırlılar, Diyarbakırlılar, Gaziantepliler… Ülkemizin 81 ilinden ve Balkan coğrafyasından gelen tüm vatandaşlarımız Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsili hak ediyor. Sizlerin huzurunda, birlik ve beraberlik ortamını geliştirmek, tüm kesimlerin problemlerini çözmek için elimi taşın altına koyacağıma söz veriyorum.”

BURSA’NIN ANKARA’DA LOBİYE İHTİYACI VAR
İş dünyasının içinden gelen biri olduğunu belirten Şaşmaz, iş dünyasının sorunlarına ve çözüm yollarına hakim olduğunu ifade etti. Türkiye’nin ekonomik olarak her geçen gün büyüdüğünü dile getiren Şaşmaz, “Bu kalkınmada en fazla payı olan şehirlerin başında da bursa gelmektedir. Emeğinkenti Bursa’nın Ankara’da güçlü bir lobiye ihtiyacı var. Yatırımların, istihdamın önünü açmak, hemşehrilerimizinrefahını artırmak öncelikli hedefim” diye konuştu.

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE İÇİN SEFERBERLİK BAŞLATMAYA HAZIRIM


Şaşmaz, uyuşturucuyla mücadeleye özel önem vereceğinivurguladı. “Geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz bizim hassas noktamız” diyen Şaşmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Çocuklarımızın geleceğini tehdit eden ve gençliğimizin en büyük belası uyuşturucu. Onları bir illetten korumak hepimizin görevi. Üzerimize düşen sorumluluğu hepimiz yerine getirmek zorundayız. Uyuşturucuyla mücadelede elimden geldiği ölçüde seferberlik başlatmaya hazırım. Bugün çok heyecanlıyım. Çünkü yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Artık milletime hizmet etmenin zamanı geldi. Destekleriniz için her birinize teşekkürü bir borç bilirim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK PARTİ BURSA’DA TEMAYÜL YOKLAMASI, DEMOKRASİ ŞENLİĞİNE DÖNÜŞTÜ

AK PARTİ BURSA’DA TEMAYÜL YOKLAMASI, DEMOKRASİ ŞENLİĞİNE DÖNÜŞTÜ