17 Şubat 2019 Pazar

SON DAKİKA

ESKİ BAKANDAN TARTIŞILACAK GÖKÇEK İDDİASI: İNGİLİZ İSTİHBARATI İLE İLİŞKİLİ GAZETEDE ÇALIŞTI

Eski Bakandan Tartışılacak Gökçek İddiası: İngiliz İstihbaratı ile İlişkili Gazetede Çalıştı

Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, canlı yayında Melih Gökçek ile ilgili, 1980 öncesinde İngiliz istihbaratı ile ilişkili olan Mücadele Birliği'nin çıkardığı Bayrak Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olduğunu iddia etti.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 11:37 Gündem

Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, canlı yayında Melih Gökçek ile ilgili, 1980 öncesinde İngiliz istihbaratı ile ilişkili olan Mücadele Birliği'nin çıkardığı Bayrak Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olduğunu iddia etti.

OKUYAN "MHP YÜZDE 10 BARAJINI AŞARSA ANIRIRIM" DEMİŞTİ

Yaşar Okuyan, MHP'nin tek başına seçime girmesi halinde yüzde 10'u geçerse Tandoğan Meydanı'nda anıracağını söylemiş, Melih Gökçek ise haftalardır Okuyan'ı Tandoğan'a çağırmıştı. Yaşar Okuyan, canlı yayında Melih Gökçek'e çok sert sözlerle yanıt verdi."İKTİDAR DEĞİŞSİN, İLK TÜYECEK OLAN SENSİN"

"Melih, sen işine bak" diyen Okuyan, "23 sene Ankara'da belediye başkanlığın döneminde seninle ilgili o kadar laf var, öyle iddialar var ki bir iktidar değişikliğinde Türkiye'den ilk tüyeceklerden biri sensin. Senin kafan Yaşar Okuyan'a basmaz, bassa zaten sen adam olursun" ifadelerini kullandı."İNGİLİZ İSTİHBARATI İLE İLİŞKİLİ GAZETEDE ÇALIŞTI"

Okuyan, Gökçek ile ilgili ayrıca bir iddia ortaya atarak, Gökçek'in 1980 öncesinde İngiliz istihbaratı ile ilişkili olan Mücadele Birliği'nin çıkardığı Bayrak Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olduğunu söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 ŞEFTALİDE ÜRETİM BOLLUĞU…

ŞEFTALİDE ÜRETİM BOLLUĞU…