14 Aralık 2018 Cuma

SON DAKİKA

HAYAT HASTANESİ 40. YILINI KUTLUYOR

Hayat Hastanesi 40. yılını kutluyor

Bursa’da sağlık hizmetlerinde öncü olan Hayat Hastanesi 40’ıncı yılı pastasını hasta, doktor ve hastane personeliyle birlikte kesti.

29 Aralık 2017 Cuma 10:45 Sağlık

Bursa’nın ilk özel sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Hayat Hastanesi 40. kuruluş yıldönümü kutluyor. Hastane yönetimi kesilen 40 yıl pastasını hasta ve yakınlarına ikram etti. Ayrıca ‘bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır’ sözünden esinlenerek hastanede bulunanlara kuru kahve dağıtıldı.


Bu güne kadar kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, “Bu gün arkadaşlarımız hastalarımızla, yakınlarıyla, doktorlarımızla birlikte olalım diye böyle bir organizasyon düzenlemiş. 1978 yıllarında kurulmuş bu hastaneyi Allah’a şükür bugüne kadar herkesin memnuniyeti içerisinde getirdik. Biz bugünlere geldiğimiz oluşumla birlikte 40’ıncı yılında yeni hayat diye tanımladığımız hastanemizi de en kısa zamanda hizmete açacağız. Yeni yatırımlarla birlikte Hayat Sağlık Grubu kalitesini daha geniş kitlelere ulaştıracaktır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Uludağ’da Arap turistlerin karda safari izdihamı

Uludağ’da Arap turistlerin karda safari izdihamı