14 Aralık 2018 Cuma

SON DAKİKA

MUDANYA DEVLET HASTANESİ’NE YENİ BAŞHEKİM

Mudanya Devlet Hastanesi’ne yeni başhekim

Mudanya Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Cumhur Kara’nın görevinden ayrılmasının ardından yerine Dr. Ömer Faruk Mete tayin edildi.

28 Aralık 2017 Perşembe 11:39 Sağlık

Devlet Hastanesi idarî kadrosunda atamalar sebebiyle değişiklilikler yapıldı. Makedonya büyükelçisi olan eşinin yanına gitmesi sebebiyle görevinden ayrılan Cumhur Kara’dan boşalan başhekimlik görevine Ömer Faruk Mete getirildi. Mete’den boşalan başhekim yardımcılığına ise Afyonkarahisar Emirdağ Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ahmet Tamer atandı. İdarî ve Malî Hizmetler Müdürü Sinan Küçük ise Nilüfer Ağız Diş Sağlığı Merkezi’ne tayin edildi. Küçük’ten boşalan İdarî ve Malî Hizmetler Müdürlüğü görevine ise aynı hastanede 2015 yılından beri görev yapan Mustafa Mutlu tayin edildi.


Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nalan Altun ve İdarî ve Malî Hizmetler Müdür Yardımcısı Billur Er bu dönemde aynı görevlerinde kaldı.


Başhekim Ömer Faruk Mete, Mudanya’ya imkânlar dahilinde en güzel hizmeti sunmayı hedeflediklerini ifade etti. Mete, “Hastaneyi Mudanyalılarla birlikte hep beraber daha iyi yerlere taşıma gayret ve çabası içerisinde olacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bursa’ya 300 yataklı hastane

Bursa’ya 300 yataklı hastane