17 Şubat 2019 Pazar

SON DAKİKA

ALİ ÖZKAN’A AK GENÇLERDEN ZİYARET

Ali Özkan’a AK Gençlerden Ziyaret

AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

13 Şubat 2018 Salı 15:45 Yerel Haberler

– Geçtiğimizgünlerde başkan ve yönetim kurulu üyelerini belirleyen AK Parti Karacabey İlçeGençlik Kolları üyesi gençler, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek çeşitliistişarelerde bulundu.

 

Adalet veKalkınma Partisi Karacabey İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini 1 yıldan buyana başarı ile sürdüren Yakup Can’ın ardından bayrağı teslim alan Adem Coşkunve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Ali Özkan’a konuk oldu.

 

Geçtiğimizhafta, belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette gençler, BaşkanÖzkan’a çalışmalarında kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.

 

Ziyarettenduyduğu memnuniyeti ifade eden ve AK Partili gençlere yeni görevlerinde başarıdileklerini sunan Ali Özkan, ülkedeki son dönemde dış güçler tarafından oynananoyunlara karşı en önemli görevin, Türk gençliğine düştüğüne vurgu yaptı.

 

Asım’ın Nesli tüm oyunları bozacak güçtedir

 

Tüm dünyamazlumlarının tek umudu olan Türk milletinin üzerinde, 100 yıldır oynananoyunların son dönemde bir bir boşa çıkarılmaya başlandığınısözlerine ekleyen Özkan, “Mehmet Akif Ersoy’un işaret ettiği Asım’ın Neslibilincine ulaşan Türk gençliği, bu oyunları yerle bir edecek güce deulaşmıştır” şeklinde konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İngiltere’den Bursa’ya ticaret yolculuğu

İngiltere’den Bursa’ya ticaret yolculuğu