21 Ekim 2018 Pazar

SON DAKİKA

"BİR KAHVENİN 40 YIL HATIRI VAR" DEDİ 728 EVİ ZİYARET ETTİ

Bursa’da seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı 10 günde 728 ev ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

10 Mayıs 2018 Perşembe 13:01 Yerel Haberler

Ziyaret edilen evlerde sorunları dinleyen ilçe yöneticileri bunları ilgili kurumlara iletirken, 10 ailenin üniversite de okuyan çocuklarına burs sağlanmasına da vesile olundu.


İlçe Başkanı Ufuk Cömez, ziyaretlerde yanlarında Türk kahvesi götürdüklerini belirterek, "bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" sözüyle hareket ettiklerini, bu vesileyle ilçede yaşan vatandaşlarla sıcak bir aile ortamında samimi sohbetler yaptıklarını söyledi.


AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarının yanı sıra sosyal projeler kapsamında ev ziyaretlerini sürdürüyor. Kadın kollarıyla birlikte yürütülen çalışmalar kapsamında ev ziyaretlerini büyük önem veriliyor. Çeşitli hediyeler götürülen ailelere misafir olan partili yöneticiler sorunları dinleyerek çözüm üretiyor. Kimi aile evinin önüne asfalt isterken kimi aile ise üniversite okuyan çocuğu için destek istiyor. Başkan Ufuk Cömez, ziyaretler sırasında vatandaşlardan gelen istek ve taleplerin tek tek not edilip çözüme kavuşturulması için gerekenin yapıldığını söyledi.


Misafir oldukları aileleri özellik partili olanlardan seçmediklerini ayrım yapmaksızın kapılarını çaldıklarını ifade eden Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez, “Niyetimizi hemşehrilerimizle bir araya gelmek, sıcak bir ev ortamında sohbet etmek. Bazen akşama müsaitseniz misafirliğe geleceğiz diyoruz. Bazen de çat kapı biz geldik diyoruz. Ayrım yapmaksızın bizi kabul eden ailelere misafir olup dertleşiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bursa barajlarından sevindiren haber

Bursa barajlarından sevindiren haber