17 Şubat 2019 Pazar

SON DAKİKA

DOĞALGAZ KAZI ÇALIŞMALARI ÇAKIRLI MAHALLESİ'NDE

DOĞALGAZ KAZI ÇALIŞMALARI ÇAKIRLI MAHALLESİ'NDE

Bu yıl ilçenin dış mahallelerinden 5 mahalle için planlanan Doğalgaz Kazı ve dağıtım çalışmaları Çakırlı Mahallesi’ne ulaştı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:31 Yerel Haberler

Daha önce Gedelek, Fatih, Örnekköy ve Yeniköy Mahallelerindeçalışma başlatan yüklenici firma, buralardaki çalışmaları tamamladıktan sonraÇakırlı Mahallesi’ndeki Doğalgaz Kazı çalışmalarına başladı. Belediye BaşkanıNeşet Çağlayan, Mahalle Muhtarı Ali Osman Çamdağı ve mahalle sakinleri ilebirlikte Çakırlı’da başlayan Doğalgaz Kazı çalışmalarını yerinde inceleyipçalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

11 bin metre kazı yapılacak

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Gedelek, Fatih, Örnekköy veYeniköy Mahallelerinden sonra doğalgaz kazı ve dağıtım çalışmaları Çakırlımahallemizde başladı. Çakırlı Mahallemizde 8 bin 500 metre ana hat, 3 bin metrede dağıtım hatları olmak üzere toplamda 11 bin 500 metre civarında bir kazı veboru çalışması yapılacak dedi. Çağlayan, Çakırlı mahallesinde 540 hanebulunduğunu da belirterek, kazı çalışmalarının ardından doğalgaz dağıtımişlemleri başlatılacak. Bu yıl Çakırlı mahallemiz doğalgaza kavuşmuş olacakdedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

'Milli İrade Destanı' unutulmayacak

'Milli İrade Destanı' unutulmayacak