21 Ocak 2019 Pazartesi

SON DAKİKA

KARACABEY VE MUSTAFAKEMALPAŞA’DA MUSTAFA ESGİN COŞKUSU

KARACABEY VE MUSTAFAKEMALPAŞA’DA MUSTAFA ESGİN COŞKUSU

AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Esgin’i, Karacabey ve Mustafakemalpaşa Tepecik’deki seçim ofisi açılışlarında hemşerileri yalnız bırakmadı.

13 Haziran 2018 Çarşamba 09:38 Yerel Haberler

24 Haziranseçimleri öncesinde “ana-baba ocağım” dediği Karacabey ve MustafakemalpaşaTepecik’deki seçim ofisi açılışlarında konuşan AK Parti Bursa 1. BölgeMilletvekili Adayı Mustafa Esgin, “Ben siyasetten millete hizmeti, memleketefaydayı anlıyorum. Milletin kök değerlerine bağlı siyaseti anlıyorum. Milletindertleriyle dertlenen siyaseti anlıyorum. AK Parti kadrolarıyla birlikteTürkiye ve Bursa her alanda çağ atlatan hizmetler sunmaya devam ediyor. Elbetteyapacak çok işimiz var. Fakat emin olun ki; yaparsa AKParti yapar” dedi.

Karacabeymeydanında gerçekleşen seçim ofisi açılışına AK Parti Milletvekili AdayıMustafa Esgin, AK Parti Milletvekili Adayı Gülten Kapıcıoğlu, KaracabeyBelediye Başkanı Ali Özkan, partililer, STK temsilcileri ve Karacabeyli vatandaşlarsıcak havaya rağmen ilgi gösterdi. Türkiye’nin 24 Haziran’da yeni bir sürece gireceğini ifade eden Esgin,konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

VAKİT TÜRKİYE VAKTİ

“Türkiye 24Haziran’da itibaren yeni bir döneme girecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiile artık yürütme iki başlı olmaktan çıkacak. Meclis’in gücü artacak. Dahaicraatçı hükümetler iş başına gelecek. Türkiye artık oyunu bozan değil, oyunukuran bir ülke olacak. Hatırlayın. Paradan altı sıfır atılamaz dediler, İMF’yeboç bitmez dediler, Cumhurbaşkanını millet seçemez dediler, kamuda başörtüsüyasağı kalkamaz dediler. Marmararay ve 3. Köprü için yapılamaz dediler. TürkiyeAK Parti ile 16 yıl boyunca yapılamaz denilen her şeyi yaptı. Şimdi Türkiye’ninyükselme zamanı..Vakit Türkiye vakti.”

TEPECİK’DEN “DEVAM” OYU İSTEDİ

AK PartiBursa Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, Mustafakemalpaşa Tepecik’deki seçimofisi açılışı öncesinde 2 binden fazla insanın katıldığı iftar yemeğidüzenledi. AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Kanar veMustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ile birlikte Tepecik mahallesihalkının katıldığı iftar yemeğinin ardından seçim ofisi açılışında konuşanEsgin, “16 Nisan 2017’de halkımızın büyük çoğunluğu tarafından kabul edilenAnayasa değişikliği referandumu ile Türkiye artık Cumhurbaşkanlığı HükümetSistemi için tüm kalbimle Evet demişti. Şimdi ise 24 Haziran’da Türkiye’ye 16yıl boyunca büyük hizmetleri gerçekleştiren AK Parti için Devam sözünüsizlerden istiyoruz” dedi.  


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Asrın projesi TANAP hayata geçti

Asrın projesi TANAP hayata geçti