20 Nisan 2019 Cumartesi

SON DAKİKA

YAZARLIK AKADEMİSİ KAPILARINI YILDIRIM’DA AÇTI

YAZARLIK AKADEMİSİ KAPILARINI YILDIRIM’DA AÇTI

YILDIRIM BELEDİYESİ’NİN SİNEMA AKADEMİSİ VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI PROGAMLARININ ARDINDAN BAŞLATTIĞI YAZARLIK AKADEMİSİ EĞİTİM PROGRAMI’DA VATANDAŞLAR TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

16 Nisan 2018 Pazartesi 14:08 Yerel Haberler

Gerçekleştirdiği kültür-sanat programlarıyla ilçeyi kültür durağı haline getiren Yıldırım Belediyesi, düzenlediği sosyal içerikli projelerle de vatandaşların kişisel gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.


Yıldırım Sinema Akademisi ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitim Programı’nın ardından ‘Yazarlık Akademisi’ ile yeni ufukların kapısını açan Yıldırım Belediyesi, ilçe sakinlerinin yaşam kalitesinin yükselmesine olanak sağlıyor. ‘Yazarlık Akademisi’ eğitim programı ile toplam 150 öğrencinin ücretsiz olarak eğitim aldığı akademide katılımcılar alanında Türkiye’nin en iyileri olan eğitmenlerden ders alma imkanı buluyor. Habertürk Televizyonu Genel Müdürü Veyis Ateş ile Türkiye Gazetesi Yazarı Süleyman Özışık’ın yazarlığın temel yönlerini aktardığı programda, yazarlığa ilk adım, yazma teknikleri, sosyal medya kullanım teknikleri ve gazetecilik yaklaşımı konuları ele alındı.  Öte yandan ünlü isimler, 15 Nisan - 6 Mayıs tarihleri arasında her Pazar devam edecek olan ‘Yazarlık Akademisi’ eğitim programında, Yıldırımlı kalemlere, kelime-cümle zenginliği oluşturma becerileri, farklı ifade yaklaşımı, yazar vasfıyla konuşma, kitle önünde konuşma becerileri, ikna becerileri ve yazma konuşma savunma teknikleri konularını da aktaracak. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TİRİLYE KENTSEL TASARIM PROJESİ İLE UNESCO'YA HAZIRLANIYOR

TİRİLYE KENTSEL TASARIM PROJESİ İLE UNESCO'YA HAZIRLANIYOR