21 Ocak 2019 Pazartesi

SON DAKİKA

YÜRÜYÜŞ YOLU BAYRAMA HAZIR

YÜRÜYÜŞ YOLU BAYRAMA HAZIR

Orhangazi Belediyesi’nin Şehit Erhan Öztürk Parkı içinde bulunan ve yaz akşamlarında özellikle vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Yürüyüş Yolundaki çalışmalarında sona gelindi.

12 Haziran 2018 Salı 15:55 Yerel Haberler

. İki etap halinde Şehit Erhan Öztürk Parkı içinde çalışmayapan Orhangazi Belediyesi ilk etap çalışmalarında Yürüyüş yolu ve yolgüzergahında yaptığı dinlenme alanları, park ve peyzaj alanlarını tamamladı.Ardından zemin yenileme çalışmasına başlayan Orhangazi Belediyesi Park veBahçeler Müdürlüğü ekipleri zemin yenileme çalışmalarında da sona geldi.

Başkan Çağlayan çalışmaları yerinde inceledi

Orhangazi Belediyesi’nin Ramazan Bayramına kadar tamamlayıpvatandaşların kullanımına sunmayı hedeflediği yürüyüş yolunda devam edençalışmaları Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Meclis üyeleri ile birlikteincelemelerde bulundu. Başkan Çağlayan ekiplerden zemin yenileme çalışmalarıile ilgili bilgi aldı. Başkan Çağlayan, Şehit Erhan Öztürk Parkı ve yürüyüşyolunda ilk etap çalışmamızı tamamlıyoruz. Zemin tamamlanmak üzere. Bu bölgeyiRamazan Bayramı ile birlikte vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız dedi.Park içinde ikinci etapta ise Yürüyüş yolunun girişinde çocuklar için ArabaDünyası Parkı inşa edeceklerini belirterek, özellikle çocuklarımızın çokseveceği bir park sürprizimiz olacak. Bölgede tek olma özelliği olacak ArabaDünyası Parkında çalışmalarımızı bayram sonrasında başlatıyoruz. Ardından parkiçinde havuz ve diğer peyzaj düzenlemelerimizi yapacağız. Bu bölge Orhangazilihemşehrilerimizin ilgi gösterdiği bir bölgeydi. Yeni hali ile vatandaşlarımıztam hak ettikleri bir alana kavuşmuş olacaklar dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz aldatan olmadık, biz icraatçıyız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz aldatan olmadık, biz icraatçıyız'