SON DAKİKA
Hava Durumu

Davut Gürkan: Bursa'nın mottosu da 'Başarının Yüzyılı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Ocak Cumartesi günü gerçekleştireceği Bursa ziyaretinde, 21 milyar TL’lik yatırımın açılışının yapılacağını ifade eden AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan " 'Türkiye Yüzyılı' diye bir projeyi başlatmıştı Cumhurbaşkanımız. Bursa'nın mottosu da 'Başarının Yüzyılı'. Kısmetse bu yapmış olduğumuz açılışlarla, başarının yüzyılı noktasında Türkiye Yüzyılı ile ilgili çalışmalarımızın da başlangıcını yapmış olacağız" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 19.01.2023 19:32
Haber Güncellenme Tarihi: 19.01.2023 19:32
https://www.bursa5n1k.com
Davut Gürkan: Bursa'nın mottosu da 'Başarının Yüzyılı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak Cumartesi günü Bursa^ya geliyor. Erdoğan, saat 13.00’da Gökdere Meydanı’nda düzenlenecek mitingin ardından, öğrenciler ve iş insanları ile bir araya gelecek. Erdoğan’ın toplam 21 milyar TL değerinde resmi ve özel kurum yatırımı açılışı yapacağını vurgulayan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan "Bu ziyaret sebebiyle de Bursa'da hem resmi kurumlarımızın hem de özel kurumlarımızın, özel sektörün yapmış olduğu açılışları gerçekleştirmeye çalışacağız. Yaklaşık 6 milyar TL civarında resmi kurumlarımızın, özel sektörümüzün de yaklaşık 15 milyar TL civarında bir açılışları olacak. Bunlar hakikaten Bursa'nın hem sanayiye hem istihdama hem üretime katkıları olması sebebiyle bizim için çok önemli. Çünkü 'Türkiye Yüzyılı' diye bir projeyi başlatmıştı Cumhurbaşkanımız. Bursa'nın mottosu da 'Başarının Yüzyılı'. Kısmetse bu yapmış olduğumuz açılışlarla, başarının yüzyılı noktasında Türkiye yüzyılıyla ilgili çalışmalarımızın da başlangıcını yapmış olacağız" dedi.

Erdoğan'ın Bursa ziyaretini gerçekleştireceği gün metronun saat 10.00'dan 18.00'a kadar ücretsiz olacağını da açıklayan Gürkan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Cumhurbaşkanımız hakikaten 20 yıldan beri Türkiye'nin kalkınmasında, istihdamında, önümüzdeki süreçleri yönetme noktasında çok ciddi mesafeler, merhaleler katetmiş oldu. Bu mitingimizi, Cumhurbaşkanımızın yanında olarak hem bu yapmış olduğu hizmetlere bir takdirimizi belirtmek hem teşekkürümüzü belirtmek hem de onun yanında olduğumuzu göstermek için çok güzel bir vesile olacak diye düşünüyoruz. Bu sebeple tüm Bursalı hemşehrilerimizi Cumartesi günü saat 13.00'da Gökdere Meydanı'na bekliyoruz. Otobüs ve metrolarımızın müracaatlarını ve ödemelerini de yaptık. Dolayısıyla da hem mahallelerimizden ring araçlarımız olacak metroya ulaştırabilen. Bütün sokaklarımızda, mahallelerimizde bunlarla alakalı çalışmalarımız var. İlçe başkanlıklarımız koordine ediyorlar. Dolayısıyla da ring hatlarımızla beraber metrolara ulaşıp metrolarla rahat bir şekilde Gökdere Meydanı'na gelebilirler. Hep beraber hemşehrilerimizle coşkulu bir şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlamaya, karşılamaya davet ediyoruz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.