SON DAKİKA
Hava Durumu

Saadet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıkladı

Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıkladı. Saadet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İkram Akkaya oldu.

Haber Giriş Tarihi: 10.02.2024 17:57
Haber Güncellenme Tarihi: 10.02.2024 17:57
Kaynak: Bursada Bugün
Saadet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıkladı

Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını, 15 Temmuz Demokrasi meydanında kamuoyuna açıklamak üzere bir araya geliyor.

Gerçekleşen Aday Tanıtımı açıklamasına Yıldırım Belediye Başkan Adayı Abdullah Kocamaz, Kestel Belediye Başkan Adayı Ahmet Demirağ, Osmangazi Belediye Başkan Adayı Kerim Bulut, Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Ali Osman Karahan, Gürsu Belediye Başkan Adayı, Seçmen Ergene de katıldı.

Saadet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İkram Akkaya oldu.

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Ali Osman Karahan'ın konuşmasından satır başları şöyle; 

Bugün bu meydanda yalnızca teşkilat mensupları olarak bulunmuyoruz. Bugün bu meydanda açlık sınırının altında çalışan milyonlarca işçi var, tenceresini kaynatacak yemek bulamayan anneler var, masraflarından dolayı okul yolunu unutan genç evlatlarımız, öğrenci kardeşlerimiz var. Çok kıymetli Bursalılar, bu meydanda tarihin zor gün gün geçirdiği dönemlerde insanlar rehber olacak bin yıllık Anadolu rüyasının yükselmiş olan o sağlam iradeli insanlar var. Bu meydanda bizimle birlikte Osman Gazi Han var. Orhan. Gazi Han var. Sultan Fatih var. Bu meydanda Profesör Doktor Necmettin Erbakan var.

"HEPİMİZ HEYECANLIYIZ"

Arzumuz peşinde koştuğumuz ideal çok net. Milli Görüş belediyeciliğini bu millete yeniden hediye etmek istiyoruz. Aynı zamanda iki kutuplu arasında sıkıştırılmak istenen siyasi denklem, bu seçimde bozarak milletimize rahat bir nefes aldırmak istiyoruz. Kutuplaştırma ve ayrışma siyasetinin tarihin tozlu raflarına kaldırmak istiyoruz. Bursa'mızı yeniden 1994 ruhu ile tanıştırmak istiyoruz. Milli Görüş belediyeciliğiyle ilgili Bursa'mıza huzur, barış, bereket dolu bir şehir yapalım. Hepimiz heyecanlıyız, hepimizin içinde büyük bir coşku var, inanç var, azim var. 

ADAY AVUKAT İKRAM AKKAYA

Bursa, Saadet geliyor. Gözün aydın Bursa. Milli Görüş belediyeciliği geliyor. Gözün aydın, yolumuz açık, menzilimiz mübarek olsun. Şimdi 31 Mart'ta Milli Görüş belediyeciliğinin Bursa'daki temsilcisini Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı sizlere takdim ediyorum. Payitaht Bursa'mızın büyükşehir belediye başkan adayı Avukat İkram Akkaya. 

 

Kaynak: Bursada Bugün

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.