SON DAKİKA
Hava Durumu

Herkesin merakla beklediği 'Kanlı Ay Tutulması'na saatler kaldı

25 Ekim'de gerçekleşen Güneş Tutulması sonrasında herkesin merakla beklediği 'Kanlı Ay Tutulması'na saatler kaldı. Tutulma Avrupa, Afrika ve Asya'dan gözlenebilecek. Fakat nadir görülen bu doğa olayı Türkiye'de gündüz saat 14.00'e denk gelmesinden dolayı, aydınlık havada ay tutulması gözlemlenemeyecek. Peki, bizi neler bekliyor? Güneş tutulmasından sonra meydana gelen İzmir depremi sonrası ay tutulması neleri beraberinde getirecek? Ünlü Astrolog Duygu Sevinç Sevin, tutulmadan en çok etkilenecek 4 burcu açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 08.11.2022 10:13
Haber Güncellenme Tarihi: 08.11.2022 10:13
https://www.bursa5n1k.com
Herkesin merakla beklediği 'Kanlı Ay Tutulması'na saatler kaldı

Bu yılının en önemli ve sonuncusu olan Boğa burcundaki ay tutulmasına geldik. Herkesi yakından ilgilendiren tutulma saat 14.00'de Boğa burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek. Tutulma çoğu insanı tedirgin etmeye yetti. Peki, bizi neler bekliyor? Tutulmanın etkisi ne kadar sürecek? Ay tutulması sonrası depremler yaşanacak mı? Hangi burç nasıl etkiyecek? Ünlü Astrolog Duygu Sevinç Sevin tüm bu sorulara yanıt verdi.

8 KASIM AY TUTULMASI

Astrolog Duygu Sevinç Sevin, "Güçlü etkisi 6 ay ve sonrasında kalıcılığı 2 sene sürecek bir döngü" diyerek depremler, ekonomik krizler, sansasyonel olayların yaşanacağı olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu.

TEMMUZ 2020 KASIM 2021 AĞUSTOS 2007 hatırlayın, hayatınızda nasıl değişiklikler olmuştu. O zamanlara dönme şansınız olsaydı ne yapardınız? Benzer olaylar yaşayacağımız bir tutulmadayız.

Pişmanlık geçmişi değiştirmez, geçmişteki enerjiyi değiştirir. Olaylara farklı açıdan bakmamızı sağlar. Şimdi neyi değiştirmek istiyorsanız değiştirme vakti.

HER ŞEY NETLİK KAZANACAK

Duygu Sevinç Sevin, bu tutulmayla birlikte ani değişiklikler olacağını söyledi. Sevinç Sevin, "Yılın son tutulması. Yaşadıklarımızın istediklerimizin aklımızdaki şüphelerin netlik kazanacağı zamanlar. Uranüs etkili olduğu için hazırlıksız yakalanmayın. Aniden olacak her şey. Güzel şeyler birdenbire olmaz mı zaten, olumlu düşünün" şeklinde uyardı.

DÜNYAYI KADINLAR DEĞİŞTİRECEK

Duygu Sevinç Sevin tutulmanın ekonomik krizler getireceğini açıkladı. Sevinç Sevin,  "Dünyada kadın liderlerin ön planda olacağını gösterir bize bu tutulma. Aynı zamanda ekonomik anlamda krizleri getirir yine çözüm kadınlarda. Yeni teknolojiler hayatımıza girebilir. Eğitim, iletişim, toplumsal normlardaki konular ve hukuk alandaki gelişmeler bizim gündemimizde olacak. Cezai yaptırımların ilahi adaletle buluşacağı bir dönem" dedi.

6 AY SÜRECEK

"Ay tutulmaları karmayı çalıştırır" şeklinde açıklama yapan Sevinç Sevin,  "Ne ektiyseniz onu biçersiniz. Vicdanınız rahatsa hiç sorun yok. Şifa olun, yardım edin, özellikle kadınlara. Kin tutmayın hatta bu 6 ay affedenler kazanır"

TUTULMA DEPREMLERİ TETİKLEYECEK

Güneş tutulması ile meydana gelen İzmir depremi sonrası herkes ay tutulmasının etkilerini merak ediyor. Tutulmanın depremleri tetikleyeceğini bir kez daha hatırlatan Duygu Sevinç Sevin, "Sel baskınlarının toprak kaymalarının yaşanacağı yine maalesef iç bölgelerde ve deniz hattında depremlere tanık olacağımız bir tutulma. Besin ve özellikle sıvı zehirlenmeleri çoğalabilir. Dikkatli olalım."

Sanat camiasıyla ilgili sansasyonel magazin haberlerini duyabileceğimiz bir tutulma aynı zamanda.

HANGİ, BURCU NASIL ETKİLEYECEK

BoğaAkrep, Aslan ve Kova en çok etkiyi siz alacaksınız.

KoçlarFinansal değerleriniz konusunda gider artışı olabilir. Ani beklenmedik harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hazırlıklı olun. Gereksiz harcamalardan kaçının. İlişkilerde kendi değerinizi ön planda tutmanız gereken bir dönem.

Boğa: Siz ev sahibisiniz. Ev sahipleri ne yapar? Evi hazırlar ikramları hazırlar ve bekler. Tam olarak böyle. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve akışa bırakın.30 Nisandan bu yana yaşadığınız konularla ilgili tamamlanma yaşayacaksınız. Netlik kazanacaksınız, bu netlik sizin zihninizde. Hislerinizi takip edin, doğru yolu bulacaksınız. İmaj değişikliği yapabilirsiniz.

İkizler: Özellikle kadın ikizler kadınlarla çalışan ikizler için yenilik dönemi. Ani teklifler alabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızın desteğiyle yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Netlik kazanmayan her şeyi bitireceğiniz yepyeni bir dönem başlıyor sizin için.

Yengeç: Şanslısınız. Sosyal çevrenizden destek alıyorsunuz. Sizin için de yeni projeler var. Aşk hayatınızda alacağınız haberler sizi sevindirebilir de temkinli olmanızı da gerektirebilir. Çocuklu yengeçler için eğitim projelerinde değişiklikler olabilir bu çocuklarınız için kalıcı bir dönem başlatabilir.

Aslan: Kariyerinizde artık bitmesi gereken bitiyor başlaması gereken tüm ihtişamıyla başlıyor. Aileyi ihmal etmeyin. Yeni gayrimenkul projeleri de sizi bekliyor. Taşınma ya da tadilat sürecine girebilir hızlandırabilirsiniz.

BaşakYurt dışı bağlantılı işler eğitim konuları ve yeni sözleşmeler sizi bekliyor. Özellikle sözleşmelere hazırlıklı olun. İyi okuyun iyi değerlendirin. Karayolu seyahati yapabilir şehir dışına çıkmak durumunda kalabilirsiniz iş için. Beklediğiniz haberleri alacağınız gizli kalmış gerçeklerin su yüzüne çıkacağı bir dönem sizi bekliyor. Yurt dışı bağlantılı görüştüğünüz bazı kişilerle yol ayrımına girebilirsiniz.

Teraziİkili ilişkilerde artık geçmişte yaptığınız hataları yapmıyorsunuz. Ani haberler alabilir, bir ilişkiye hızlı başlangıç yapabilirsiniz. Alacaklarınızı alacağınız bir dönem. Ortaklı iş yapabilirsiniz. Daha çok yardım edin, özellikle kadınlara. Nafaka tazminat boşanma süreçleriniz varsa hız kazanacağı bir dönem.

Akrep: Evlilik sürecine girecek akrepler var aramızda. İlişkileri evlilikle taçlanabilir. Evli olanlar boşanma kararı noktasına gelebilir, sakin kalın aniden fevri davranmayın. Bekleyin derim. Bu tutulma bize ani öfke patlamalarını da verse biz sakin kalalım. Ortaklı iş yapacak olan akrepler olabilir. Temkinli durun.

Yay: İş hayatınızda yeni projelere imza atabilirsiniz. Ekip değişikliği yapabilirsiniz. Yeni kadın çalışanlar istihdam etmeniz bu dönem sizin için iyi olacaktır. Hastane doktor ve kontrol işleriyle uğraşan yaylar artık tamamlanma sürecine girdiniz. Bundan sonrası daha rahat olacak.

Oğlak: Karma sizin için çok güzel çalışıyor, ilahi adalet sizden yana. Aşk kapınızı çalıyor. Ayaklarınızın yerden kesileceği bir dönem. Şans sizden yana. İyi değerlendirmeniz gereken bir dönem. Sosyalleşin yeni projeler sizi bekliyor. Ani tekliflere ve seyahatlere hazırlıklı olun.

Kova: Aile bağlarınızın güçleneceği ani taşınma kararı da alabileceğiniz bir dönem. Gayrimenkul satışı ve yeni bir ev alma bu sürecin içinde sizi bekliyor. Şehir ve ya ülke değişikliği yapabilir kim bilir belki yurt dışına taşınma kararı alabilirsiniz. Yeni bir işle ilgili projeniz olabilir. Kadınlara yönelik olması size kazandıracaktır.

Balık: İletişiminiz yoğun olacağı, eğitim yurt dışı bağlantılı işler sizin konularınız. Yeni eğitim projeniz varsa hemen başlayın. Mahkeme konularınız varsa ani haber alabileceğiniz hayatınızı yeniden şekillendireceğiniz kararlar alacağınız bir 6 ay sizi bekliyor. Bu yeni hayat yurt dışında da olabilir.

Kaynak: Bursadabugün

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.