Başkan Taban Modef’i Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve Meclis Üyesi Esra Leblebici ile birlikte Modef Expo’yu ziyaret etti. Pazartesi günü 42’nci kez ziyaretçilerine kapılarını açan Modef Expo Fuarı tüm hızıyla sürüyor. İnegöl Mobilyasının dünyaya açılan kapısı olan fuarda mobilyanın en son trendleri görücüye çıkarken, on..

Başkan Taban Modef’i Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 1274.637 Yorum Yap

Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve Meclis Üyesi Esra Leblebici ile birlikte Modef Expo’yu ziyaret etti.

Pazartesi günü 42’nci kez ziyaretçilerine kapılarını açan Modef Expo Fuarı tüm hızıyla sürüyor. İnegöl Mobilyasının dünyaya açılan kapısı olan fuarda mobilyanın en son trendleri görücüye çıkarken, on binlerce alım heyeti de fuara akın ediyor.

184 firmanın yer aldığı fuarı, Perşembe günü Belediye Başkanı Alper Taban da ziyaret etti. AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve Meclis Üyesi Esra Leblebici ile birlikte fuar alanına gelen Başkan Taban, burada stantları gezerek mobilyacılara hayırlı işler dileklerini iletti. Heyet, mobilyaları inceleyip fuar hakkında bilgiler de aldı.