Meteoroloji bildirdi: Bursa’da hava sıcaklığı yükseliyor!

Meteoroloji Bursa için 29 Nisan 2021 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa’da termometreler bugün 29 dereceye kadar tırmanıyor. Şehre gün boyu parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakimken, meteoroloji tarafından yapılan tahminlere göre hafta sonundan itibaren Bursa’da 30 derecenin üzerinde sıcaklıklar görülecek. Türkiye genelinde 17 Mayıs’a kadar sürecek olan ‘tam kapanma’nın başlayacağı bugün Bursa’da hava..

Meteoroloji bildirdi: Bursa’da hava sıcaklığı yükseliyor!
Tarih : Okunma : 1.993 views Yorum Yap

Meteoroloji Bursa için 29 Nisan 2021 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Bursa’da termometreler bugün 29 dereceye kadar tırmanıyor. Şehre gün boyu parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakimken, meteoroloji tarafından yapılan tahminlere göre hafta sonundan itibaren Bursa’da 30 derecenin üzerinde sıcaklıklar görülecek.

Türkiye genelinde 17 Mayıs’a kadar sürecek olan ‘tam kapanma’nın başlayacağı bugün Bursa’da hava sıcaklığı iyiden iyi yükselmeye başladı.

Haftanın dördüncü gününde hava sıcaklığı özellikle öğle saatlerinde 29 derecelere kadar tırmanırken, gün boyu şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim.

Akşam saatlerine kadar 20 derecenin altına düşmeyen termometrelerle birlikte Bursalılar sıcaklık artışını bugün daha fazla hissedecek. Gün içerisine nem oranı ise yüzde 81’lere kadar çıkıyor.

SICAKLIKLARDA BÜYÜK YÜKSELİŞ

Türkiye genelinde etkili olmaya başlayan çöl sıcaklıkları ile birlikte Bursa’da da önümüzdeki günlerde sıcaklıkta yükselişler devam edecek.

YARIN (CUMA) için yapılan tahminlere göre termometreler 27 dereceyi gösterirken, parçalı bulutlu ve güneşli hava şehir genelinde yüzünü gösterecek.

CUMARTESİ için az bulutlu ve bol güneşli bir gökyüzü beklenen Bursa’da sıcaklık 29 dereceye kadar tırmanıyor.

PAZAR günü için termometrelerin 31 dereceye kadar yükseleceğini bildiren meteoroloji, Bursa’da yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) ise 30 derecelik bir sıcaklık öngörüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (29 NİSAN 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

İlk yorumu siz yazın