Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Kanar’dan okkalı yanıt..!

 Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, İYİ Parti İlçe Başkanı Tevfik Demir’in Adnan Menderes Meydanı’nda yaptığı ve ağır ithamlarda bulunduğu basın açıklamasına okkalı bir yanıt verdi.  Konuyu meclis gündemine getiren Başkan Mehmet Kanar, ihanetle suçlandıklarına dikkat çekerek, hakarete varan sözlerin kabul edilemez olduğunu kaydetti. Ortada 2 yıl önce yapılan bir anlaşmanın olduğunu ifade eden Mehmet Kanar, “Bir..

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Kanar’dan okkalı yanıt..!
Tarih : Okunma : 1181.122 Yorum Yap

 Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, İYİ Parti İlçe Başkanı Tevfik Demir’in Adnan Menderes Meydanı’nda yaptığı ve ağır ithamlarda bulunduğu basın açıklamasına okkalı bir yanıt verdi. 

Konuyu meclis gündemine getiren Başkan Mehmet Kanar, ihanetle suçlandıklarına dikkat çekerek, hakarete varan sözlerin kabul edilemez olduğunu kaydetti.

Ortada 2 yıl önce yapılan bir anlaşmanın olduğunu ifade eden Mehmet Kanar, “Bir görüş iletilmiştir; buna istinâden de şartnâmeyi beğenirsiniz beğenmezsiniz, ama bir partinin ilçe başkanı çıkıp peşkeş, rant ve ihanetten, benden bahsediyorsa, aynen iade ediyorum. Ben hayatım boyunca kimseye işim de dahil peşkeş çekmedim” açıklamasında bulundu. Başkan Mehmet Kanar, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve kendisine yönelik söylenen rantçı ve peşkeşçi ifadelerine karşı, “Sen siyasi partinin ilçe başkanı olabilirsin, siyaseten kendini ifade edebilirsin, ama bir belediye başkanına rantçı, peşkeşçi, hele hele ihanet ediyor diyemezsin. Bu sözleri aynen iade ediyorum” yanıtını verdi.