SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bahçeli'den Tunç Soyer'e sert tepki

Kayseri'de konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sultan Vahdettin'in kusurları olsa da asla hain değildir. Edepsiz İzmir belediye başkanı küstahça ona hakaret etmiştir. Ne öğrenmişse zalim babasından öğrenmiştir." dedi.
Haber Giriş Tarihi: 18.09.2022 18:46
Haber Güncellenme Tarihi: 18.09.2022 18:46
https://www.bursa5n1k.com
kapak resmi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de partisince düzenlenen "2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. 
İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

Buradan yükselen ses Türkiye'nin milli haysiyetini korumanın bir meydan okumasıdır.  Türkiye içeride ihanet dışarında husumet sarmalı içindedir. Küresel cinayet şebekesinin tanıdık işbirlikçileriyle adım adım ruhumuzu teslim almalarını yönelik sinsi bir tertip devrededir. Asırların kardeşlik bağlarını çözmeye yönelik bir senaryo canlı tutulmaya çalışılmaktadır. Hak, hukuk kavramlarının içini boşaltıyorlar. Bir irade beyan etmemiz şarttır. 

GELECEĞİNİZ VARSA GÖRECEĞİNİZ DE VAR

'Geliyor gelmekte olan' masalını anlatanlar münafık muhterislere sesleniyorum. Nereye geliyorsunuz, kiminle gelmeyi planlıyorsunuz. Hatta geleceğiniz varsa, göreceğiniz var diyoruz. Uyarayım davetsiz gelen döşeksiz oturmaya mahkumdur. 

TÜM GÖZLER ÜZERİMİZDE

Önemle altını çiziyorum ki tüm gözler üzerimizdedir, uyanık mıyız bunu gözlüyorlar. Aciz miyiz bunu inceliyorlar, yılgın mıyız bunu irdeliyorlar, tıpkı Ergenekon'da dağları eriten ateş gibi bütün Türkiye'yi sardı.

BİZİ ARAYANLAR MİLYONLARIN KALBİNDE ARASIN

Anket şirketlerini para ile yemleyip MHP ile ilgili kara kampanya düzeneği kuruyorlardı. Yüzleri kızarmadan yıkım planı yapıyorlardı. İşte görsünler  buradaki heybeti, haşmeti. Bizi arayan anketlerde değil; dilde, duada, bahçede, fabrikada, tezgahta, milyonların kalbinde arasın. 

ADAYIMIZ ERDOĞAN'DIR

Kokuşmuş bir ittifak hangi yaraya merhum olacaktır. Zillet ittifakından hiçbir halt olmaz. Bunları iradeleri sakatlanmıştır. Daldaki çürük meyve neyse, zillet ittifakı odur. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Adayımızdan da kararımızda da geri dönersek gök girsin, kızıl çıksın. Türki milletinin oyalanmaya tahammülü yoktur. 2023 yılında cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Arzumuz budur, amacımız budur. 

VANDAL BİR İLKESİZLİK DÜZEYİ

Kadir kıymet bilmeyen Türkiye muhalifi, kaymak tabaka bizi biz yapan değerleri alçakça hedef almaktadır. Son günlerde tarihimizi tartışmaya açma densizlikleri vandal bir ilkesizlik düzeyine ulaşmıştır. Dünyanın hiçbir yerinde atasına, milli anılarını ülkemizde bir güruh kadar yıkıcı, yaralayıcı konuşan yoktur. Ecdadımızı ideolojik gayelerle suçlamak isteyenlere müsaade etmeyiz.. Türk tarihi onların tarihi değildir.

TARİHİMİZE SALDIRANLARA MÜSAADE ETMEYİZ

Tarihte gerçekte ne olup bittiğinin araştırılması tarihçilerin işidir. Biz tarihimizi ideolojik gayelerle saldıranlara müsaade etmeyiz. Türk tarihi onların tarihi değildir. Cumhuriyeti cumhurla kucaklayan ya Osmanlı’nın inanmış bir devlet görevlisidir. Karakter aynıdır. Hepsi birlikte Türk milletinin şerefli evlatlarıdır.

NE ÖĞRENMİŞSE BABASINDAN ÖĞRENMİŞTİR

Sultan Vahdettin'in kusurları olsa da asla hain değildir. Edepsiz İzmir belediye başkanı küstahça ona hakaret etmiştir. Ne öğrenmişse zalim babasından öğrenmiştir. Bu CHP zihniyetinin yatacak yeri yoktur. Günahları diz boyudur. Kılıçdaroğlu tarih bilmez, erdem bilmez, edep bilmez bildiği tek şey yalandır, izansızlıktır.

TÜRKİYE DÜŞMANLARININ EMRİNDELER

Zillet İttifakı yarınlarımıza perde çekemeyecek, büyük Türkiye'nin doğuşuna engel olmayacak. HDP, PKK ve FETÖ ile çok sıkı bir ittifak içindeler. Türkiye düşmanlarının emrindeler. Milli birlik ve kardeşlik bağlarımızı koparmanın derdindeler. 

ANKARA İLE BAKÜ'NÜN KADERİ BİRDİR

Karabağ Türk yurdudur. Ankara ile Bakü'nün kaderi birdir. Türkiye Azerbaycan ile sonuna kadar dayanışma içindedir. Canımız birdir. Karabağ'da vurulup yere düşen neferler bizim neferimizdir.

PELOSİ'NİN ZİYARETİ SORUNLUDUR

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Tayvan'dan sonra Erivan'a seyahati kimlerin birlikte yürüdüğünün delilidir. Zamanlama itibarıyla sorunlu ve sorumsuz bir ziyaretdir. Anlaşılıyor ki; Türkiye ve Türk milletini dört bir tarafından kuşatma altında tutuyorlar.

ONLAR KONUŞTU, CUMHUR İTTİFAKI GEREĞİNİ YAPTI

Tarihin en büyük konut projesi hayata geçirildi. Milletimize muazzam bir hizmet için kollar sıvandı. Onlar konuştu, Cumhur İttifakı gereğini yaptı. Türkiye'yi ihracatta, üretimde kalkınmada, büyümede çağ atlatmaya hazırız. Buna da kararlıyız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar