SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Şeyma Subaşı'nın avukatı uyuşturucu testinin sonucunu açıkladı

Son dönemde Gülşen'in avukatı olarak tanınan Emek Emre Şeyma Subaşı'nın da avukatı çıktı. Emek Emre müvekkili Şeyma Subaşı'nın katıldığı bir doğum günü partisinde uyuşturucu kullandığı şeklindeki görüntülerin sosyal medyada kullanılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Emek Emre, Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda yaptırılan test sonucunu da paylaştı.
Haber Giriş Tarihi: 19.09.2022 14:39
Haber Güncellenme Tarihi: 19.09.2022 14:39
https://www.bursa5n1k.com
kapak resmi

Şeyma Subaşı'nın gizli çekilen görüntüleri gündem olmuş ve fenomenin yasaklı madde kullandığı iddia edilmişti. Şeyma Subaşı’nın avukatı Emek Emre ‘uyuşturucu kullandı’ ifadesi ile servis edilen görüntülerle ilgili herhangi bir suç isnadının bulunmadığını belirtti. Avukat Emek Emre, görüntülerin geçen temmuz ayında yurt dışında çekildiğini belirtti.

Şeyma Subaşı’nın anayasal olarak koruma altına alınan haklarının ihlal edildiğini belirten Emre, cinayet gibi ağır suçlarda dahi mahkumiyete ilişkin kesinleşmiş mahkeme kararı olmaksızın iddiaya göre ifadesi kullanılarak şüphelilerin adlarının baş harfleriyle verilmesine rağmen Şeyma Subaşı hakkında yapılmaya çalışılanın itibar suikastı olduğunu söyledi.

BAKANLIĞA BAĞLI BİR LABORATUVARDA TEST YAPTI

Emek Emre, suçlayıcı haber ve görüntüler üzerine Şeyma Subaşı’nın Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda cumartesi günü test yaptırdığını ve tüm uyuşturucu panelleri yönünden negatif çıktığını belirtti.

Açıklamada, “Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ilişkin görüntülerin müvekkilin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri yaymak/ifşa etmek de ayrıca suç teşkil etmektedir. Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır” denildi.

Emek Emre sosyal medya hesabında test sonuçlarını da paylaştı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar